Hakkımızda

Polkara Gıda Üretim A.Ş. | Fabrikadan Halka!

Polkara Gıda Üretim A.Ş. ayda 300 ton üretim kapasitesine sahip Ataşehir ilçesi Ferhatpaşa Mahallesinde yer alan üretim tesisleri, 9 satış noktası ve 50’yi aşkın çalışanı ile İstanbul’da hizmet vermektedir. Tüm dana ürünlerini kendi üretim tesislerinde üreten Polkara; Helal Kesim Standartlarına uygun ve yüksek kaliteli ürünlerini müşterilere ulaştırmaktadır.

Polkara tüm üretim süreçlerini sağlıklı ürün üretme amacı ile kurgulamış ve odağına bu amacı almıştır. Tüm ürünler; yasal mevzuatlara uygun; helal kesim ve %100 yerli hayvanların tüm üretim aşamalarında veteriner hekim gözetiminde siz değerli tüketicilerimizle buluşturulmaktadır.

Enes Aydın – Genel Müdür

Değerlerimiz; Ürünlerimizde fiyat, lezzet ve kalite anlamında aynı standarda bağlı kalmak önceliğimizdir. Tüketmediğimiz ürünü satmamak ilkesi ile çalışıyoruz. Kendimizin tüketmekten hoşnut kalmayacağı hiçbir ürünü tüketiciye sunmamak adına gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Tüm tedarik ve sevkiyat süreçleri soğuk zincir bozulmadan sağlanmaktadır. Tüketiciye sunulan ürünler ile ilgili bilgilere sertifikalar bölümünden ulaşabilirsiniz. Misyonumuz ise sağlık ve lezzet anlamında en yüksek kalitede dana eti ürünlerini, tüketicilere en uygun fiyattan sunabilmektir.